• امروز سه شنبه, 31 فروردين 1400 - Tue 04 20 2021
 • شورای اسلامی روستای باغ آسیا

  مقاله ها

  فیلتر
  • بزودی دفتر ICT در باغ آسیا افتتاح می شود

   دفتر ICT روستای باغ آسیا (پست بانک) که بزودی حجم زیادی از امورات دستگاه های دولتی را انجام خواهد داد در باغ آسیا افتتاح می شود.

   ثبت مطالعه بیشتر...

  • محکومیت اهانت مکرر به ساحت مقدس حضرت محمد (ص)

   اهانت مجله هتاک فرانسوی گرچه دل‌هایمان را غمگین ساخت و بغض‌ها را نمایان اما از باب آن که گفته‌اند ˈعدو شود سبب خیر اگر خدا خواهدˈ، بدین سان بار دیگر بهانه‌ای فراهم شد تا همدل و یکصدا از عشق و عمق ارادت قلبی مان به شما و خاندان اطهرتان سخن بگوییم و  با غیرتی برآمده از بصیرتِ محمدی خود، موج خشم و انزجارمان را روانه هتاکان و گستاخان نسبت به ساحت مقدس شما نماییم.

   ثبت مطالعه بیشتر...

  • آبگرفتگی معابر در باغ آسیا پس از باران نه چندان شدید

   پنج شنبه93/11/2 و جمعه93/11/3 باغ آسیا هم مانند سایر نقاط شهرستان شاهد بارش برف و باران رحمت الهی بود که شادمانی و شکرگزاری اهالی را به همراه داشت و در برخی موارد نیز موجب آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد اهالی شد.

   ثبت مطالعه بیشتر...

  • اعضای شورای اسلامی از نانوایی های سطح روستا بازدید نمودند

   اعضای شورای اسلامی روستای باغ آسیا در بازدیدسرزده از نانوایی های سطح روستا از نزدیک در جریان روند اصلاح قیمت نان ، عملکرد نانوایان و خواسته ها و نظرات مردم قرار گرفتند.

   ثبت مطالعه بیشتر...

  • توگی صبحانه ی زمستانه اهالی باغ آسیا

      

   امروزه هنوز هم با آغاز فصل سرما در بسیاری از خانه های اهالی باغ آسیا توگی Tougyگرمابخش سفره های صبحانه می شود .در حال حاضرشاید نسل این غذا و توگی خورها کمتر شده باشد اما هنوز هم مصرف این غذا به عنوان صبحانه ای لذیذ بین اهالی عمومیت دارد.توگی غذای خوشمزه و سبکی برای کودکان نیز محسوب می شود.

   ثبت مطالعه بیشتر...

  • آلودگی آب قنات تهدیدی برای شیوع بیماری های همگانی

   با توجه به ضرورت حفاظت قنات ها در مقابل آلودگی ، کیفیت آب آنها هرچند سال مورد اندازه گیری و پایش قرار میگیرد که آزمایشات اخیر حاکی از این است که آلودگی آب قنات باغ آسیا سلامتی اهالی را تهدید میکند و تا انجام نشدن بررسی ها و شناخت منبع آلودگی و رفع آن استفاده از آب این قنات برای شرب توصیه نمی گردد.

   ثبت مطالعه بیشتر...

  • آخرین توافقات تعریضات در خیابان غدیر

   خیابان غدیر خیابان اصلی باغ آسیا است که از حدود دو ماه قبل به همت دهیاری روستا عملیات بازگشایی معابر آن در حال انجام می باشد

   ثبت مطالعه بیشتر...

  • ستاره ای در کویر

      یکی از ستارگان پرفروغ علم و فقاهت دیار عارف پرور گناباد مرحوم آیت الله سید احمد موسوی باغ آسیایی معروف به سید احمد گنابادی می باشد ایشان از سادات اصیل و نسبش از طرف پدر ( مطابق شجره نامه موجود) به حضرت امام سجاد (ع) می رسد. در روستای باغ آسیا و در خانواده ای متدین و اصیل دیده به جهان گشود

   ثبت مطالعه بیشتر...

  • سامانه مدیریت جامع کتابخانه‌های کشور در گناباد فعال شد

    

   رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گناباد گفت: سامانه مدیریت جامع کتابخانه‌های عمومی کشور در همه کتابخانه‌های گناباد فعال شد.احمد مظلوم ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با اتصال سه کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب و امامزاده سلطان محمد عابد(ع) و همچنین کتابخانه روستایی شهدای زیبد همه کتابخانه‌های عمومی شهرستان به این سامانه متصل شده‌اند.

   ثبت مطالعه بیشتر...