• امروز چهارشنبه, 02 تیر 1400 - Wed 06 23 2021
 • شورای اسلامی روستای باغ آسیا

  برگزاری نمایشگاه در کتابخانه شهید پیرزاده

  photo ۲۰۱۷-۰۶-۰۷ ۰۹-۵۵-۱۸

  نمایشگاهی از 110نقاشی کودکان 5تا11ساله باغ آسیا با موضوع 10قصه از امام رضا (ع) مربوط به هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی شهید پیرزاده باغ آسیا درحال برگزاری می باشد.

   آثار کودکان 17و18خردادماه 96 در کتابخانه ی شهید پیرزاده در معرض دید بازدید کنندگان قرار می گیرد.

  علاوه بر جوایزی که در سطح کشوری برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است در سطح روستای باغ آسیا نیز مقرر گردید باهمکاری دهیاری روستا به قید قرعه به چند نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهدا گردد.

   

  نظرات  

   
  حسین
  0 #2 حسین در تاریخ: دوشنبه 12 تیر 1396 ، ساعت 10:04 ب ظ
  شگاه خبرنگاران، سيّد اجل در کتاب «جمال الأسبوع به کمال العمل المشروع»، از مقاتل بن مقاتل آورده که گفت: حضرت ابوالحسن الرضا عليه السلام فرمود: در قنوت نماز جمعه چه مي‏ گوييد؟ عرض کردم: آنچه مردم مي ‏گويند. امام ‏عليه السلام به من فرمود: آنچه آن‏ها مي ‏گويند تو مگوي، ولي بگو:

  «اَللّهُمَّ اَصْلِحْ عَبْدَکَ وَ خَلیفَتَکَ بِما اَصْلَحْتَ بِهِ اَنْبیائَکَ وَ رُسُلَکَ
  وَ حُفَّهُ بِمَلائِکَتِکَ وَ اَیِّدْهُ بِرُوحِ الْقُدُسِ مِنْ عِنْدِکَ وَاَسْلُکْهُ مِنْ بَیْنَ یَدَیْهِ
  وَ مِنْ خَلْفِهِ رَصَداً یَحْفَظُونَهُ مِنْ کُلِّ سُوءٍ وَ اَبْدِلْهُ مِنْ بَعْدِ خَوْفِه اَمْناً یَعْبُدُکَ لا یُشْرِکُ بِکَ شَیئاً وَلا تَجْعَلْ لاَحَدٍ مِنْ خَلْقِکَ عَلی وَلِیِّکَ سُلْطاناً
  وَ اَذِّنْ لَهُ فی جِهادِ عَدُوِّکَ وَ عَدُوِّهِ وَاجَعَلنی مِنْ اَنْصارِهِ، اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیر»
   
   
  zahra
  0 #1 zahra در تاریخ: دوشنبه 29 خرداد 1396 ، ساعت 11:03 ق ظ
  کار فرهنگی خوبی به نظرم انجام شده است قابل توجه مسئولین روستا یک روز برای مطالعه و گرفتن کتاب به کتابخانه رفته بودم و متاسفانه افرادی که بیشتر نوجوان و جوان بودن باعث بر هم خوردن نظم کتابخانه و مزاحمت برای نیروی کتابدار جدید کتابخانه شده بودند از شورا و دهیاری درخواست ورود به این قضیه را دارم چون ما خانم ها دیگر با این وضعیت نابهنجار مجبوریم از امکانات این کتابخانه استفاده نکنیم و یا به کتابخانه روستای بیلند برویم
   

  ارسال نظر

  کد امنیتی
  بارگزاری مجدد