• امروز دوشنبه, 07 مهر 1399 - Mon 09 28 2020
 • شورای اسلامی روستای باغ آسیا

  علی برومند باغ آسیا ریاست جمعیت هلال احمر گناباد را بر عهده گرفت

  82445530-71444271

  صبح یکشنبه مراسم تکریم سید مسعود هدایتی و معارفه علی برومند به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر گناباد با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان برگزار شد

   به گزارش ایرنا محسن نجات قائم مقام جمعیت هلال احمر خراسان رضوی روز یکشنبه در مراسم معرفی رئیس جدید جمعیت هلال احمر گناباد گفت هم افزایی بخشهای فرهنگی را زیربنای توسعه آموزشهای امداد و نجات و آمادگی در برابر سوانح و حوادث پیش بینی نشده دانست.

  وی اجرای طرح پیمان و پیشگیری موثر از اعتیاد به مواد مخدر را از دیگر اقدامات فرهنگی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ذکر کرد و گفت: در این زمینه با تعامل و ارتباط نزدیک با مسئولان استانی برای افزایش هم افزایی و بهره گیری موثر از ظرفیتهای موجود و کاهش تبعات این معضل اقدام می شود.

  نجات با اشاره به ظرفیتهای منطقه ای و معین گناباد در زمان بروز حوادث پیش بینی نشده در جنوب استان خراسان رضوی و استانهای همجوار خواستار افزایش هم افزایی مسئولان و دست اندرکاران این بخش از طریق برگزاری کارگاههای آموزشی شد.

  در این مراسم 'علی برومند باغ آسیا' به عنوان رئیس جدید جمعیت هلال احمر گناباد معرفی و از خدمات سید مسعود هدایتی در این سمت قدردانی شد.

  از مجموع بیش از 2 هزار نفر عضو جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد، حدود 400 نفر به صورت ثابت فعالیت دارند.

  جناب آقای علی برومند

  انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان رییس جمعیت هلال احمر گناباد تبریک عرض نموده و برای حضرت عالی در این مسئولیت حساس و انساندوستانه آرزوی توفیق وسربلندی داریم.

  شورای اسلامی و دهیاری باغ آسیا

  ارسال نظر

  کد امنیتی
  بارگزاری مجدد