• امروز جمعه, 09 خرداد 1399 - Fri 05 29 2020
 • شورای اسلامی روستای باغ آسیا

  ایجاد موجی نو در ورزش بانوان باغ آسیا

   68959215327892302572

  در سومین دوره المپیاد بازی های کلاسیک منطقه ای خراسان رضوی جام دهیاران که به میزبانی شهرستان گناباد برگزار شد بانوی ورزشکار باغ آسیایی موفق به کسب مقام در رشته دو میدانی این دوره از مسابقات شد.

    رئیس هیئت ورزش ‌روستایی و بازی ‌های بومی ‌محلی گناباد گفت: این مسابقات در رشته های والیبال چهارنفره، کبدی، تنیس روی میز، شطرنج و دو و میدانی ، پرش جفت‌پا و پرتاب وزنه با همکاری اداره ورزش و جوانان گناباد و بخشداری مرکزی و کاخک با شعار «ورزش آری، اعتیاد هرگز» در ۲ بخش بانوان و آقایان در روستای روشناوند گناباد برگزار شد.

  وی افزود : در سومین دوره المپیاد بازی های کلاسیک منطقه ای خراسان رضوی۳۰ تیم از شهرستان های گناباد، کاشمر و رشتخوار شرکت کردند.

  رئیس هیئت ورزش ‌روستایی و بازی ‌های بومی ‌محلی گناباد ادامه داد: در رشته والیبال و کبدی شهرستان رشتخوار، دومیدانی و شطرنج شهرستان کاشمر و تنیس روی میز شهرستان گناباد مقام اول را از آن خود کردند.

  بابایی گفت: همچنین در بخش بانوان و رشته های والیبال، پرتاب وزنه و پرش جفت شهرستان کاشمر و رشته های تنیس روی میز، دو و میدانی استقامت، شطرنج انفرادی و کبدی شهرستان گنابادی مقام اول را از آن خود کردند.

  در رشته ی دو میدانی خانم نرگس اسماعیل زاده موفق به کسب مقام شدند در گفت و گویی که با این بانوی ساعی باغ آسیایی داشتیم از نحوه ی برگزاری مکان برگزاری و قوانین مسابقات گله مند بودند و از مسئولین روستا درخواست داشتند تا با ایجاد بستر مناسب و با توجه به استعدادهایی که در جوانان روستا مشاهده میشود زمینه را برای میزبانی این گونه از مسابقات فراهم آورند.

  خانم اسماعیل زاده در پایان گفت: تیم والیبال بانوان نیز با توجه به اینکه از حداقلی ترین امکانات ( مکان مناسب ورزش بانوان) بی بهره هستند از تلاش خود دست نکشیده و به تمرینات خود ادامه میدهند.

  تشکر میکنیم از خانم اسماعیل زاده و آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون برای ایشان و تمام ورزش دوستان داریم

  photo 2017-01-07 12-32-28

  photo 2017-01-07 12-32-31

  نظرات  

   
  محسن
  -1 #20 محسن در تاریخ: دوشنبه 11 بهمن 1395 ، ساعت 12:11 ب ظ
  ممنون از پست بانك
   
   
  پری
  -2 #19 پری در تاریخ: یکشنبه 10 بهمن 1395 ، ساعت 06:11 ق ظ
  ای کاش قدیمی ها زنده شده وضعیت فعلی را ببینید
  دختران هم در میادین ورزشی نمایش می دهد
  امان امان. ...
   
   
  رضا
  0 #18 رضا در تاریخ: جمعه 08 بهمن 1395 ، ساعت 03:11 ب ظ
  انگاری سالن شهرک اندیشه باغ آسیا کم کم درست میشه
   
   
  پست بانک
  0 #17 پست بانک در تاریخ: یکشنبه 03 بهمن 1395 ، ساعت 09:11 ق ظ
  در جواب محسن
  سلام .اره میشه پول واریز کرد به همه بانکها به جز( تجارت )فقط کارت به کارت انجام میشود
   
   
  فنا
  0 #16 فنا در تاریخ: یکشنبه 03 بهمن 1395 ، ساعت 09:11 ق ظ
  همت میخواد و بس
  منتظریم امپولش بیاد بریم بزنیم
  قرص هم جوابگو نیست....
  ورزش کردن رو میگم....
   
   
  امیر
  +1 #15 امیر در تاریخ: شنبه 02 بهمن 1395 ، ساعت 12:11 ق ظ
  باسلام.
  درجواب جواد آقا در مورد ورزش در میدان قتلگاه
  اولا پیشنهاد خوبی بود ولی چند ساله پیش جواد آقا نجاری همین کارو انجام میدادند و تمام بچه های روستا جمع میشدند حتی از شهرک بیلند هم میومدند.بلندگو میذاشتند آهنگ ورزشی خیلی جالب بود بعدا مردم اعتراض کرده بودندکه این کارا چیه به خاطر همین بود که جمع شد.
   
   
  محسن
  0 #14 محسن در تاریخ: چهارشنب 29 دی 1395 ، ساعت 07:10 ب ظ
  با سلام
  من هم در پاسخ جواد اقا بگم كه ما متاسفانه خيلي تنبل تشريف داريم ممكنه 90 دقيقه بشينيم فوتبال ببينم اما حاضر نيستم همون نرمش و و رزش ساده اي كه در سر صف مدرسه هامون در در دوران ابتدايي و راهنمايي و دبيرستان بهمون آموزش مي دادن رو انجام بديم كه همش 7 يا 8 دقيقه بيشتر نميشه واقعاً بيان از همين امروز تصميم بگيريم همون ورزش ها رو هر روز يك نوبت تكرار كنيم ببينم نتيجه اش چقدر تاثير داره. يا علي
   
   
  جواد
  +1 #13 جواد در تاریخ: دوشنبه 27 دی 1395 ، ساعت 01:10 ب ظ
  با سلام
  چرا به ورزش باغ اسيا اهميت نمي دين همش شده فوتسال و فوتبال
  به نظرم بيان و جلسه اي بزارن با حضور اعضاء شورا و پايكاه و زورخانه و ... ورزش باغ آسيا رو احيا كنند
  چرا مثل بعضي روستاها مراسم ورزش صبحگاهي در باغ آسيا برگزار نميشه من پيشنهاد دارم كه در ميدان تعزيه هر روز صبح معلمين ورزش كه تعدادشون هم كم نيست بيان مردم رو نرمش بدن يك بلندگو دستي كوچيك هم بيارن دو سه روز آهنگ شاد و اينها بزارن و بعد از يك هفته نتيجه اش رو ببينند اين امر هم باعث شادابي و نشاط ميشه و هم با اين همه بيماري مردم ازخداشونه بيان يكم ورزش كنند . با تشكر .
   
   
  محسن
  -1 #12 محسن در تاریخ: دوشنبه 27 دی 1395 ، ساعت 01:10 ب ظ
  با سلام
  به مطلب خوبي اشاره كرد محمد رضا براي من هم سئوال پيش امد ايا ميشه از پست بانك باغ اسيا پول به حساب مثلاً ملت يا صادرات واريز ز كرد يا نه با تشكر
   
   
  محمد رضا
  +1 #11 محمد رضا در تاریخ: دوشنبه 27 دی 1395 ، ساعت 12:10 ب ظ
  ببخشيد نه اينجا جاي مناسبي براي اين پيام هست و نه مطالب پيام به اين مبحث ربط داره قبلش عذر خواهي مي كنم
  اما درجواب فاطمه خاستم بگم در مورد مسجد عمادي كه گفته بودن پول ها رو خرج مسجد مي كنيد و نمازگزار نيست باور كنيد وقتي صداي آقاي رضا زاده از بلندگوي مسجد پخش ميشه و صداشون رو مي شنوم يك آرامش خاصي و معنوي نسبت به صداي ايشون دارم و ضمن سلامتي براي ايشون و همانطوري كه مي دونيد ايشون هم موذن هستند و هم امام جماعت كه خوب اين خيلي مضيت خوبيه و باعث ميشه مردم هر وقت صداي ايشون رو بشنون علاوه بر اون حس و حال معنوي كه گفتم مي فهمن كه نماز جماعت هم اونجا هست بر خلاف صداي آقاي باغسياهي كه هر وقت در بلندگو اعلام مي كنند من نمي دونم چه داغي به دل خانواده محترم رحماني دست مي ده چون قبلاً با همين لحن نام حاج اقاي رحماني رو مي بردن با تشكر از سايت باغ اسيا
   

  ارسال نظر

  کد امنیتی
  بارگزاری مجدد