• امروز جمعه, 09 خرداد 1399 - Fri 05 29 2020
 • شورای اسلامی روستای باغ آسیا

  برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت دهه فجر در کتابخانه شهید پیرزاده

  به مناسبت فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام ا... دهه مبارک فجر نمایشگاه عکس و کتاب درمحل کتابخانه ی شهید پیرزاده باغ آسیا برگزار است و علاقمندان میتوانند از این نمایشگاه بازدید نمایند.

  مسئول کتابخانه عمومی شهید پیرزاده درمورد برنامه های اجرایی دهه فجر درکتابخانه گفت : به مناسبت دهه فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نمایشگاه کتاب با محوریت انقلاب اسلامی و رهبری امام (ره) با استفاده از منابع موجود در کتابخانه در روزهای آغازین دهه فجر ، به منظور عرضه ی دستاوردهای انقلاب اسلامی برپا شده است که در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دارد.

  خانم جزایری در ادامه افزود: در بخش کودک نیز برنامه های فرهنگی از جمله قصه گویی و قصه خوانی با موضوع امام خمینی (ره) و شهدا و با هدف افزایش گنجینه لغات کودکان و ارتقای سطح مطالعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در بین کودکان و نونهالان برگزار شد. علاوه بر این مسابقات آنلاین و مسابقات نقاشی نیز در لیست برنامه های مناسبتی دهه فجر کتابخانه قرار دارد.

  وی در پایان گفت: از کلیه ی علاقمندان و دوست داران کتاب و کتابخوانی دعوت بعمل میآید از این نمایشگاه که تا پایان دهه فجر دائر است دیدن فرمایند.

  نظرات  

   
  سید
  +1 #1 سید در تاریخ: سه شنبه 21 بهمن 1393 ، ساعت 04:11 ب ظ
  خسته نباشد
   

  ارسال نظر

  کد امنیتی
  بارگزاری مجدد